E-NEWS 2 | CORPORATE NEWSLETTER
Sunday, 26 April, 2015
E-NEWS 3 | CORPORATE NEWSLETTER
Friday, 24 July, 2015
HR-NEWS 1
Wednesday, 21 October, 2015
HR-NEWS 2
Thursday, 7 January, 2016
Gepassioneerd door IT? Op zoek naar een filevrije baan in een snel groeiende KMO met internationale ambities? Wil jij je carrière een kickstart geven...
Tuesday, 5 April, 2016 - 09:00
Objective International - Paepestraat 84 - 9260 Wichelen
Artikel in Business Logistics:
Monday, 4 April, 2016
De 4e editie van Belgiës grootste show voor Factory, Process- and Infrastructure Automation wordt “the place to be” voor alle belangrijkste actoren en investeerders uit de industrie.
Wednesday, 8 February, 2017 - 10:00
Doorniksesteenweg 216 - B - 8500 Kortrijk
Gepassioneerd door IT? Op zoek naar een filevrije baan in een snel groeiende KMO met internationale ambities? Wil jij je carrière een kickstart geven...
Tuesday, 5 July, 2016 - 09:00
Objective International - Paepestraat 84/0001 - B - 9260 Wichelen
Objective International celebrates 20th anniversary with 20 new vacancies
Objective International celebrates 20th anniversary with 20 new vacancies Objective International, the Belgian IT company that develops software to...
Tuesday, 1 November, 2016
Objective International: B010 in Hal 3
Van 28 tot en met 30 november 2017 gaat de vakbeurs voor ICT-toepassingen en -diensten in de logistieke keten door in de Jaarbeurshallen te Utrecht...
Tuesday, 28 November, 2017 - 09:30
Jaarbeurs Utrecht - Jaarbeursplein 6 - NL - 3521 AL Utrecht